SZC logo

Szegedi Szakképzési Centrum

OM kód: 203052 | 6723 Szeged, Gyík u. 3.

Intézmény logo

Szegedi SZC József Attila Általános Iskola és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. márc. 1.


Igazgatóság

  Megyeri Attila emlékverseny

  A Gyarmati Dezső sportuszodában megrendezett Megyeri Attila emlékversenyen két tanulónk is remekelt! Tombácz András két aranyérmet, míg Nagy Martin két ezüstérmet hozott haza 50 méteres mell és hátúszásban. Gratulálunk nekik és köszönjük Sinka Szilvia, Szemrédi Tamás felkészítő tanárok és Dorán Éva gyógytestnevelő munkáját!

  Megyeri Attila emlékverseny

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Rendkívüli felvételi eljárás

  Rendkívüli felvételi eljárás

  Iskolánk 2024. május 6-22. között, majd ezt követően 2024. június 15. napjáig rendkívüli felvételi eljárást hirdet.

  2024. máj. 3.


  igazgató

  Szakma Kiváló Tanulója Verseny

  Szakma Kiváló Tanulója Verseny

  Szívből gratulálunk a Szakma Kiváló Tanulója Versenyben továbbjutó tanulóinknak: Túri Elizabet – Divatszabó/Női szabó szakmairány, Kurucsai András – Kertész szakmában. Büszkék vagyunk a Divatszabó, Épület- és szerkezetlakatos szakmában írásbeli mentességet szerzett tanulóinkra is. Köszönjük a felkészítő tanárok munkáját és gratulálunk mindazoknak, akik részt vettek és eredményesen szerepeltek a versenyen!

  2024. febr. 16.


  Igazgatóság


  Partnereink

  SZC logo

  Szegedi Szakképzési Centrum


  Szegedi SZC József Attila Általános Iskola és Szakképző Iskola

  6723 Szeged, Gyík u. 3.

  Telefon: +36 62 547 014

  E-mail: szszc.ja@gmail.com

  OM azonosító: 203052


  2024Szegedi SZC József Attila Általános Iskola és Szakképző Iskola